Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x


Sektöre yeni bir soluk getirmek için 1997 yılında kurulan şirketimiz Cemil Vinç, yıllar içinde edindiği tecrübe ile aranan bir firma haline gelmiştir.
Malatya ve çevresine verdiğimiz hizmetler oto kurtarma, her türlü vinç ve ekipmanını kiralama alanında sürdürülmektedir. Reklam ve tabela dikimi ile montajı, ağır yüklerin kaldırılması, taşınması ve ilgili alana indirilmesi, saatle vinç kiralama hizmetleri, araç kurtarma ve zorlu alanların temizliğinde bizi arayabilir ve sunduğumuz hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Her türlü ihtiyaca cevap verebilen geniş araç seçeneklerimiz, dinamik ve çözüme odaklı personel kadromuz eşliğinde kullanılmaktadır.

Etkili yönetimimiz, alanında deneyimli ekiplerimiz ve teknolojiyi yakından takip ederek yenilediğimiz araç seçeneklerimiz ile %100 müşteri odaklı hizmetler vererek farkımızı her alanda ortaya koyarız. Belirlediğimiz kalite standartları çerçevesinde sürdürdüğümüz hizmetlerimiz dünyada kullanılan en yeni teknolojilere sahip makine parkuru eşliğinde sunulmaktadır. 

 

CEMİL Vinç Kurumsal

Kurumsal

CEMİL Vinç Hizmetler

Hizmetlerimiz

Çalışmalarımızdan Fotoğraflar...

Fotoğraf Galerisi

İletişim Bilgilerimiz

Bize Ulaşın