Malatya Cemil Vinç olarak Müşteri ihtiyaçlarını doğru olarak tespit edebilecek deneyime sahip ekiplerimiz ile kişiye ve kuruma özel hizmetler veririz. Gelişmiş ve teknolojik açıdan tam donanımlı makine parkurumuz eşliğinde kaliteli çözümler üretir ve profesyonel bir hizmet sunarız. 

• Kiralık vinç ve her türlü ekipman,

• Oto kurtarma ve çekici hizmetleri,

• Ağır yüklerin taşınması ve yerleştirilmesi verdiğimiz hizmetler arasında sayılabilir.

En zorlu süreçlerde müşterilerimizin yanında yer alır ve almak istedikleri hizmete kesintisiz olarak sahip olmalarını sağlarız.

Reklam ve tabela dikimi ile montajı, ağır yüklerin kaldırılması, taşınması ve ilgili alana indirilmesi, saatle vinç kiralama hizmetleri, araç kurtarma ve zorlu alanların temizliğinde bizi arayabilir ve sunduğumuz hizmetler hakkında bilgi alabilirsiniz. Her türlü ihtiyaca cevap verebilen geniş araç seçeneklerimiz, dinamik ve çözüme odaklı personel kadromuz eşliğinde kullanılmaktadır.

Müşteri odaklı yaklaşımımız alanında fark yaratmaktadır. Yılların getirdiği tecrübe işimizi her gün daha iyi yapmaya odaklanmamızı sağlamaktadır. Bölgemizin lider kiralama platformlarına sahip olmanın gururuyla hızlı ve kaliteli servislerimizi satış sonrası hizmetlerimiz ile destekleriz. Çözüm ortaklarımız ile aramızda sürdürdüğümüz güvene dayalı ilişki, belirlediğimiz kalite standartlarını her zaman yukarı çekmek üzerine kuruludur.

Kendini ve ekibini geliştirmeye gönüllü şirket yönetimimiz, rakipleri ve dünyada yaşanan gelişmeleri yakından takip etmekte ve uygun görülen yenilikleri iş yapış biçimimize eklemektedir. Ürün ve hizmet seçeneklerimizi düzenli olarak yenileyerek piyasadaki farklı müşterilere ulaşmak şirket hedeflerimiz arasında yer almaktadır.