Sektöre yeni bir soluk getirmek için  kurulan şirketimiz Cemil Vinç, yıllar içinde edindiği tecrübe ile aranan bir firma haline gelmiştir. Malatya ve çevresine verdiğimiz hizmetler oto kurtarma, her türlü vinç ve ekipmanını kiralama alanında sürdürülmektedir. Cemil Vinç kalitesi ile tanışan kurumsal firmalar;

• Profesyonel,

• Güvenilir,

• Eksiksiz 

• Zamanında hizmet alarak ihtiyaçlarını en ideal seviyede karşılamış olurlar.

Etkili yönetimimiz, alanında deneyimli ekiplerimiz ve teknolojiyi yakından takip ederek yenilediğimiz araç seçeneklerimiz ile %100 müşteri odaklı hizmetler vererek farkımızı her alanda ortaya koyarız. Belirlediğimiz kalite standartları çerçevesinde sürdürdüğümüz hizmetlerimiz dünyada kullanılan en yeni teknolojilere sahip makine parkuru eşliğinde sunulmaktadır. 

Hedeflerimiz – Vizyonumuz – Kalite Politikalarımız

Şirket hedefimiz alanında lider olmak, müşteri ihtiyaçlarında akıllara gelen ve tercih edilen ilk firma olabilmektir. İş sağlığı ve güvenliği önem gösterdiğimiz konular arasındadır. Bu nedenle ekiplerimiz düzenli olarak eğitimlere tabi tutulmaktadır. Hızlı, kesintisiz, güvenilir ve ekonomik hizmetlerimiz ile her zaman müşterilerimizin yanında ve tarafında olduğumuzu kanıtlarız. Kaliteli işçilik ve ahlaklı bir ticari hayat sürdürebilmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışır ve her zaman yaptığımız işe deneyimlerimizi katarız. 

Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ile rekabetçi bir ortam yaratmak ve sürekli gelişerek hizmet çeşitliliği sunmak şirket vizyonumuzdur.  Her zaman daha iyiye ulaşmak şirket yönetimimizin ve çalışanlarımızın ortak hedefi olarak dikkat çekmektedir. 7 gün 24 saat sunduğumuz hizmetlerimiz ile her ihtiyaca uygun çözüm önerileri sunarız.